Skip to content Skip to footer

Dlaczego CFO powinny zwracać uwagę na zarządzanie wydajnością przedsiębiorstwa (EPM)

Opublikowany przez: Oracle

Jeśli Twój zespół finansowy nie wykorzystuje EPM, aby lepiej zrozumieć i prowadzić firmę, ignorujesz cenne narzędzie, które może pomóc w zaplanowaniu ciągłości i rozwoju.
Oprogramowanie EPM dostarczone w chmurze umożliwia finansowanie scenariuszy, lepiej prognozowanie sprzedaży gotówki i ponownej próby oraz kluczowych wydatków, przekazywania strategii w całym przedsiębiorstwie z raportowaniem narracji współpracy i nie tylko. Dziś jest to uważane za kluczowe dla zarządzania wszystkimi rodzajami organizacji, ponieważ łączy ono strategię finansową i operacyjną firmy, planowanie i wykonanie.
Ten ebook przedstawia, dlaczego teraz nadszedł czas, aby CFO zwrócił uwagę na Cloud EPM, kroki, które możesz podjąć, aby rozpocząć, oraz charakterystykę rozwiązania EPM w chmurze najwyższego poziomu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z Oracle