Skip to content Skip to footer

Skoncentruj się na lukach, które stanowią największe ryzyko

Opublikowany przez: Tenable

Bez względu na to, jak długo byłeś w cyberbezpieczeństwie, wiesz, że zarządzanie podatnością jest niezbędne do identyfikacji i zmniejszania ryzyka cybernetycznego. Dlaczego?
Ponieważ za każdym dużym cyberatakiem znajduje się podatność, która pozostała bez wstępu.
Dzisiejsze środowisko IT ciągle się zmienia. Napędzany cyfrową transformacją, nasz świat jest teraz napisany w kodzie, brzęcząc nowe technologie, platformy i urządzenia. Pomyśl o chmurze, IoT, mobilnych aplikacjach internetowych - nawet sprzęt przemysłowy łączy się z tym chaotycznym krajobrazem.
Różne rodzaje zasobów stale wchodzą i wychodzą z przedsiębiorstwa. Ponadto niektóre są efemeryczne - trwające zaledwie kilka sekund lub minut.
Pobierz ten raport teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Tenable kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Tenable strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Tenable