Skip to content Skip to footer

Budowanie infrastruktury cyfrowej dla całej organizacji

Opublikowany przez: DocuSign

Budowanie infrastruktury cyfrowej dla całej organizacji

Dzisiejszy świat biznesu coraz częściej wymaga opcji cyfrowych dla pracowników i klientów - a pandemia z pewnością zwiększyła pilność. Na całym świecie i w różnych branżach firmy, które wdrażały przyjazną odległe procesy ciągłości biznesowej, te, które nie poruszały się wystarczająco szybko.

Ten ebook analizuje kroki podjęte organizacje w celu przyspieszenia ich cyfrowych transformacji, a także pozytywne i negatywne skutki tych działań. Składając spostrzeżenia z czterech linii biznesu - Legal, zamówień, HR i sprzedaży - oferujemy całościowy zestaw najlepszych praktyk dla organizacji, aby odnieść sukces w szerokich inicjatywach modernizacji.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z DocuSign