Skip to content Skip to footer

Nie ma odwrotu? Nieodwracalna zmiana pracy w Wielkiej Brytanii

Opublikowany przez: Fujitsu

Pilność stworzona przez wydarzenia w 2020 r. Działała jako katalizator szybszego podejmowania decyzji i działań. Kiedy miało to największe znaczenie, wszyscy zmobilizowaliśmy miliony ludzi do pracy inaczej, przecinając biurokrację z zwykłej konieczności.
Pandemia była potężnym katalizatorem zmian, a przypadek trwałej pracy hybrydowej jest teraz jasny.
Na początku 2021 r. Fujitsu badał zmianę w Wielkiej Brytanii w zakresie pracy / życia, w badaniu ilościowym postanowiliśmy zbadać postrzeganie życia i pracy po uchwyce-19. Przeprowadziliśmy wywiady z 250 dyrektorami na poziomie C i 1000 pracowników w organizacjach biurowych zatrudniających> 1000 osób. Ustalenia ujawniają, że nie ma powrotu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Fujitsu kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Fujitsu strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Fujitsu