Skip to content Skip to footer

Twój przewodnik po przejściu do modelu biznesowego opartego na użytkowaniu

Opublikowany przez: DigitalRoute

Klienci już nie chcą posiadać - chcą korzystać. Rynek stał się gospodarką subskrypcyjną i obecnie przejawia się w modele konsumpcyjne.
Sprzedając wyniki, a nie własność, pozwalasz klientom płacić za potrzebną wartość. Co jest dobre dla Twoich klientów - i doskonałe dla Twojej firmy: użytkownicy rosną i skale użytkowania.
Model biznesowy oparty na użytkowaniu zapewnia, że ​​oferta i operacje mogą dynamicznie reagować na zmiany rynkowe i zmiany użytkowania klientów. Możesz więc zwiększyć swoje przychody, dostosować się do odpływu i przepływu popytu oraz zbadać nowe możliwości.
Ten przewodnik powraca do jednej z trudniejszych części modeli biznesowych opartych na użyciu: jak obsługiwać dane dotyczące użytkowania, które generują twoje przychody.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DigitalRoute kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DigitalRoute strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 28 stron

Więcej zasobów z DigitalRoute