Skip to content Skip to footer

Płacenie za nic: nowa ekonomia cyberbezpieczeństwa i cztery najlepsze praktyki

Opublikowany przez: Secureworks

Cyfrowa transformacja sprawiła, że ​​bezpieczeństwo cybernetyczne było jednym z najbardziej palących problemów na świecie zarówno na poziomie mikro, jak i makro. Na poziomie mikro organizacje mają do czynienia z egzystencjalnym konsekwencjami z powodu poważnego naruszenia - niezależnie od tego, jak dobrze wykonują w każdym innym obszarze działalności. Na poziomie makro gospodarka cyfrowa jest niezrównoważona, jeżeli stale podlega zakłóceniu przez złośliwych aktorów.
W odpowiedzi na to intensywne zapotrzebowanie na cyberbezpieczeństwo rynki kapitałowe dokonały ogromnych inwestycji w technologię cyberbezpieczeństwa, usługi, badania i umiejętności. A inwestycje te się opłaciły, znacznie zwiększając zdolności zarówno poszczególnych organizacji, jak i rynków zbiorowych, aby chronić się przed stale intensywną matrycą zagrożenia.
Nadszedł czas, aby organizacje dodały racjonalizowaną ekonomię cyberbezpieczeństwa do ich krótkich list potrzeb cyberbezpieczeństwa.
Pobierz ten oficjalny dokument, aby nauczyć się najlepszych praktyk w ekonomii bezpieczeństwa cybernetycznego.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Secureworks kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Secureworks strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Secureworks