Skip to content Skip to footer

Pozostanie na bieżąco w ERP: Poważne rozważania dotyczące przeprowadzki do chmury

Opublikowany przez: Sage

Presja na firmy, aby przyspieszyły swoje procesy, aby dotrzymać kroku rosnącej prędkości działalności, jest stała. Poleganie na krzywej technologii jest niekorzystną pozycją, w której należy się znajdować, szczególnie w miarę rozpowszechniania nowych technologii. Technologia chmurowa jest tego najlepszym przykładem, a jak wykazały Aberdeen Research, licencje lokalne dla systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) coraz częściej ustępują rozwiązaniom w chmurze.
Jednak przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian technologicznych istnieją obawy, które firmy muszą wziąć pod uwagę, a każda firma musi ocenić swoją pozycję i strategię na podstawie własnego środowiska. Powstają uzasadnione pytania dotyczące tego, jak obecna musi być organizacja i jaki jest najlepszy sposób na osiągnięcie tego celu, a nie wszyscy subskrybują pojęcie bycia pierwszym, które przyjęli nową technologię. Czy firmy powinny wymusić zmiany technologii w swojej organizacji, nawet jeśli wdrożenie są sprzeczne z ustalonymi priorytetami? Czy wymagane będzie szkolenie w celu zapewnienia gotowości organizacyjnej, szczególnie w przypadku poważnych zmian? Czy poziom dostosowywania ERP uzasadnia dokładną ocenę nowej wersji, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów, prawdopodobnie powodując opóźnienie czasu przyjęcia? Czy podejście hybrydowe jest realną opcją?
Aby dowiedzieć się więcej pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Sage