Skip to content Skip to footer

Reframing ESG - uzasadnienie biznesowe dla dobrego

Opublikowany przez: ServiceNow

Firmy na całym świecie postrzegały swoje programy środowiskowe, społeczne i zarządzające (ESG) jako imperatyw biznesowy z realnym wpływem na zaufanie interesariuszy i długoterminowe tworzenie wartości. Ale jak wie każdy dyrektor finansowy, nie możesz zarządzać tym, czego nie mierzysz.
ESG gwałtownie podniosła listę priorytetów biznesowych w ciągu ostatnich dwóch lat z powodu pandemii, niepokojów społecznych, surowszych środowisk regulacyjnych i coraz bardziej oczywistych skutków zmian klimatu. Jednak pomiar i raportowanie ESG są stosunkowo nowymi dyscyplinami. Przywódcy musieli je szybko wymyślić i pociągnąć do odpowiedzialności za swoje postępy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z ServiceNow