Skip to content Skip to footer

Londyn prowadzi drogę międzynarodowej IPO

Opublikowany przez: LSEG

IPO to dopiero początek życia jako spółka publiczna, a międzynarodowe zespoły zarządzające wiedzą, że IPO to dopiero początek następnego etapu podróży. Podczas gdy każda firma ma swoje szczególne powody, dla których podjęło ten ważny krok, ten raport bada, dlaczego transgraniczne IPO zwiększyły się popularność i dlaczego Londyn prowadzi.
Niektóre z londyńskich zalet były od dawna uznane. Globalny inwestor zasięg i płynność Londyn oferuje jakość ekosystemu doradczego i szanowanej na całym świecie infrastruktury regulacyjnej i systemu prawnego w Wielkiej Brytanii, aby zapewnić atrakcyjne środowisko dla IPO.
W przypadku żądnych wzrostu dyrektorów generalnych w Ameryce Północnej londyńskie IPO może być optymalną drogą do budowy firmy o wartości miliarda dolarów. Odkryj, dlaczego - i zobacz tylko kilka historii sukcesu.
Dowiedz się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się LSEG kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. LSEG strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z LSEG