Skip to content Skip to footer

Oracle Value Realizowanie: Finanse i HR ujednolicone w chmurze

Opublikowany przez: Oracle

Biznes zmienia się szybko, a potrzeba bliższej współpracy między finansami a HR nigdy nie była bardziej konieczna. Nie wystarczy być wydajny pod względem terminowości i kosztów, zespoły finansowe i HR muszą również nadal zwiększać wartość pod względem większej przejrzystości, głębszego wglądu biznesowego i lepszego podejmowania decyzji.
Ten oficjalny dokument bada unikalne możliwości, które może umożliwić zintegrowane rozwiązanie ERP i HCM Cloud, w tym zunifikowany widok danych finansowych i HR, operacje usprawnione i zwiększona wydajność.
Przeczytaj więcej o wartości, jaką klienci mogą się spodziewać, jednocząc finanse i HR w Oracle Cloud.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Oracle