Skip to content Skip to footer

Czy powinieneś zaktualizować?

Opublikowany przez: Sage

Globalizacja, rosnąca konkurencja, ciągła potrzeba rozszerzenia baz przychodów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów - czyli więcej z mniejszymi - jest spośród wielu zmian znacząco wpływających na branże, takie jak dystrybucja, produkcja i usługi.
Jeśli dotyczy to również Twojej firmy, może to być tak, że oprogramowanie o starannie szkockie księgowość lub zarządzanie zasobami przedsiębiorczości (ERP) jest zbyt nieelastyczne, złożone i nieaktualne, aby promować przyszły sukces.
Zamiast uczynić cię bardziej zwinnym w obliczu szybkich zmian na rynku, te „rozwiązania” w rzeczywistości zwiększają nieefektywność, która podważa twoje zyski i potencjał wzrostu.
W tym oficjalnym dokumencie dowiesz się, czy potrzebujesz nowego sposobu zarządzania swoją firmą i 4 najlepszych powodów do aktualizacji. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z Sage