Skip to content Skip to footer

AWS dla zdrowia: zasilanie rewolucji w spersonalizowanym zdrowiu

Opublikowany przez: Amazon Web Services: AWS

Era spersonalizowanego zdrowia jest tutaj. Technologia cyfrowa umożliwia wysoce zindywidualizowany poziom opieki zdrowotnej dla pacjentów i klinicystów. A dla naukowców zapewnia nowe sposoby szybszego i opłacalnego wprowadzenia bardziej spersonalizowanych terapeutycznych.
AWS for Health to kompleksowy portfolio wyselekcjonowanych usług AWS i rozwiązań partnerskich AWS, pomagając organizacjom opieki zdrowotnej, nauk przyrodniczych i genomiki w zwiększaniu tempa innowacji i opracowuje spersonalizowane podejścia do rozwoju terapeutycznego i opieki nad pacjentem.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Amazon Web Services: AWS kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Amazon Web Services: AWS strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 15 stron

Więcej zasobów z Amazon Web Services: AWS