Skip to content Skip to footer

Przewodnik po jądrach: Łączenie finansów i HR w Oracle Cloud

Opublikowany przez: Oracle

Koszt i złożoność planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) stanowią dwa najpoważniejsze wyzwania, przed którymi stoją dziś duże firmy. W miarę rozwoju technologii biznesowych organizacje muszą przyjąć nowe narzędzia i procesy, aby spełnić stale rosnące oczekiwania zarówno pracowników, jak i zewnętrznych organów regulacyjnych. Dzięki udostępnionej, ujednoliconej platformie chmurowej w różnych finansach i HR, firmy mogą prowadzić współpracę i dzielić się spostrzeżeniami, poprawić wydajność oraz uwzględniać najlepsze praktyki i pojawiające się technologie.
Nucleus Research rozmawiał z trzema klientami korzystającymi zarówno z Oracle ERP Cloud, jak i Oracle HCM Cloud, aby odkryć korzyści płynące z pojedynczej platformy chmurowej. Uzyskaj przewodnik, aby dowiedzieć się, w jaki sposób te firmy zmniejszyły długość swojego miesięcznego blisko o 80%, zwiększyły wydajność personelu płac i świadczeń o 20%, poprawił ich jakość danych i więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Oracle