Skip to content Skip to footer

Automatyzacja procesu zamówienia

Opublikowany przez: SideTrade

Rola Departamentu CFO i finansów ewoluuje i zwiększa zakres od wielu lat. Nie chodzi już tylko o tradycyjne obszary finansowe, takie jak kontrolowanie budżetów, utrzymanie książek, zmniejszenie ryzyka i raportowanie.
W rzeczywistości najnowsze globalne badanie CFO McKinsey wykazało, że w ciągu dwóch lat od poprzedniego raportu liczba funkcji zgłaszających CFO wzrosła z 4,5 do średnio 6,2. Największe wzrosty dotyczyły zaangażowania i digitalizacji zarządu - w tym automatyzacji, chmury, wizualizacji danych i zaawansowanych analiz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się SideTrade kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. SideTrade strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z SideTrade