Skip to content Skip to footer

Zmiana prawdziwego zachowania: kompletny przewodnik po budowie programu świadomości bezpieczeństwa, który działa

Opublikowany przez: Proofpoint

Szkolenie w zakresie świadomości cyberbezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby zabezpieczyć swoją organizację. Ale rozpoczęcie nowego programu może wydawać się zniechęcające. Utrzymanie takiego, który utrzymuje zaangażowanie użytkowników, zmienia ich zachowanie i zmniejsza ekspozycję organizacji na zagrożenia może być jeszcze większym wyzwaniem. Nasz bezpłatny przewodnik informuje, jak tworzyć i utrzymać skuteczny i skuteczny program edukacyjny świadomości bezpieczeństwa cybernetycznego - bez względu na to, jak dojrzały jest twój istniejący program, którego dostawcy używasz lub jakie przeszkody napotykasz. Oto tylko kilka pytań, które pomożemy odpowiedzieć:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z Proofpoint