Skip to content Skip to footer

Prognozowanie i planowanie podróży odzyskiwania z Covid-19

Opublikowany przez: Tata Consultancy Services

Wpływ ekonomiczny koronawirusa można zobaczyć we wszystkich branżach i sektorach bez wyraźnego wskazania, jak długo będzie trwał. Optymistyczne prognozy sugerują szybkie odzyskiwanie na horyzoncie, podczas gdy inne bardziej realistyczne projekcje sugerują bardziej wyczerpujące odzyskiwanie z prawdopodobną rozszerzoną recesją.
Dyrektorzy finansowi i liderzy finansowi stoją w obliczu zwiększonej presji, aby zmienić swoje perspektywy finansowe na 2020 r. W oparciu o te możliwe scenariusze. Liderzy finansów będą wymagać możliwości wprowadzania szybkich zmian w ich prognozowaniu finansowym i planowaniu opartym na scenariuszach, aby przewidzieć dostępność przyszłych przepływów pieniężnych.
Dowiedz się, w jaki sposób TCS może wesprzeć podróż do odzyskiwania, pobierz nasz tytuł.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Tata Consultancy Services kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Tata Consultancy Services strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 2 strony

Więcej zasobów z Tata Consultancy Services