Skip to content Skip to footer

Przeżycie i wzrost dla dystrybutorów elektrycznych

Opublikowany przez: Infor

Nie dawno temu dystrybutorzy elektryczni mogliby polegać na zaletach regionalnych i terytorialnych jako sposobu utrzymania stałego strumienia stałych klientów. Ten gwarantowany przychód szybko rozproszył się jednak, gdy wszechobecność Internetu zaczęła wprowadzać klientów konkurentom z całego świata. W ciągu zaledwie kilku lat zachowanie i oczekiwania klientów drastycznie zmieniły się w wyniku łatwego dostępu do niskich cen z wielu różnych źródeł internetowych.
W tym coraz bardziej konkurencyjnym środowisku ważniejsze niż kiedykolwiek jest nie tylko zrozumienie specyficznych potrzeb klientów, ale także elastyczności dostosowania praktyk biznesowych w celu zaspokojenia tych potrzeb. I nie chodzi o oferowanie najniższych cen.
Pobierz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Infor kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Infor strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Infor