Skip to content Skip to footer

Uchwycenie zgody: jak chronić swoją firmę i klientów

Opublikowany przez: DocuSign

Oszukańcze działalność otwarcia rachunku może prowadzić do problemów prawnych i szkód reputacyjnych, a organy regulacyjne wskazały, że banki powinny mieć ustrukturyzowane programy zarządzania ryzykiem sprzedaży, aby im zapobiec. Firmy, które nie udało się ustanowić programów zapobiegania oszustwom, doświadczyły poważnych szkód reputacyjnych, strat kapitalizacji rynkowej i grzywien wielomilionowych funtów.
Chociaż uchwycenie zgody jest obecnie formalnym rozporządzeniem, organy regulacyjne zaleca się dobrze wykonany proces przechwytywania zgody w ramach programu zarządzania ryzykiem każdego banku.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 4 strony

Więcej zasobów z DocuSign