Skip to content Skip to footer

Bardziej decydujące 365 na co dzień

Opublikowany przez: Sage

Niedawny raport z mędrca, w którym badania 3000 małych i średnich firm na całym świecie ujawniło, że na administrację spędza średnio 120 dni roboczych rocznie.
Spośród różnych rodzajów zadań administracyjnych największym kierowcą kosztów stwierdzono, że jest rachunkowość, co stanowi ponad 20% czasu administracji. To nie musi być tak.
Rozwiązania zgodne z chmurą rewolucjonizują biznes poprzez mobilizowanie siły roboczej, zwiększając wydajność i uczynienie zespołów szczęśliwszymi, a także bardziej uprawnionymi.
Dlaczego więc wiele firm jest nadal ograniczonych przez cztery ściany biura, a ich pracownicy przykuli się do ich biurek? Dlaczego cała siła robocza nie może mieć swobody wykonywania swojej pracy, kiedy i gdzie potrzebują, na przykład na drodze, gdy widzą klientów - a nawet podczas chwytania przekąski w ulubionej kawiarni?
Pobierz ten pouczający oficjalny dokument, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z Sage