Skip to content Skip to footer

Peppacrm

Opublikowany przez: DigitalRoute

Peppacrm dostarcza oprogramowanie do automatyzacji sprzedaży i marketingu przedsiębiorstwom przedsiębiorstw. Produkty oprogramowania jako usługi (SaaS) zoptymalizują wyniki biznesowe średnich i dużych przedsiębiorstw z przyspieszoną automatyzacją procesu przechwytywania i sprzedaży.
Wizją Peppacrm jest stanie się najlepszą marką pretendenta według rocznych przychodów, opartą na jej wyjątkowym nacisku na obsługę klienta CRM. Aby to osiągnąć, firma koncentruje swój rozwój przede wszystkim na funkcjach, które poprawiają skuteczność sprzedaży swoich klientów i optymalizują podróż klientów przez pakiet aplikacji Peppacrm.
Ten przypadek użycia pokazuje, w jaki sposób Peppacrm stworzył nowy model biznesowy poza obecnym modelem licencjonowania opartego na siedzeniu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DigitalRoute kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DigitalRoute strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z DigitalRoute