Skip to content Skip to footer

Netflix Paradox: Jak uzyskać model subskrypcji w 2022 r. I później

Opublikowany przez: DigitalRoute

Początek końca subskrypcji płaskiej i warstwy? Dzisiejsze wojny streamingowe złapały wyobraźnię opinii publicznej. Firmy takie jak Netflix cieszą się milionami subskrybentów na całym świecie. Ale do niedawna wszystko, co było wymagane, było prostą formułą. Użytkownicy płacili im subskrypcję z płaską stawką każdego miesiąca w zamian za nieokreślone oglądanie.
Ten dogłębny przewodnik wyjaśnia, dlaczego styl all-you-can, model subskrypcji „bufet” w firmach medialnych i SaaS, może ograniczyć wzrost za pomocą rzeczywistych studiów przypadków. Zajmujemy również przykłady firm, które oferują modele przychodów z konsumpcji, aby uzyskać lepszą ścieżkę naprzód.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DigitalRoute kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DigitalRoute strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z DigitalRoute