Skip to content Skip to footer

Pięć najważniejszych powodów migracji z szałwii 50

Opublikowany przez: Sage

Wiele małych i średnich firm opiera się na Sage 50, aby zaspokoić swoje potrzeby rachunkowości i zarządzania finansami. Jako jedno z najbardziej niezawodnych rozwiązań rachunkowości stacjonarnej, z lojalną bazą klientów, łatwo jest zrozumieć, dlaczego: dla wielu firm jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie zarządzania finansami, jakiego kiedykolwiek potrzebują. Jednak w miarę rozwoju i ewolucji firmy możesz zacząć przekraczać granice szałwii 50.
W ramach rodziny mędrca twój wzrost i sukces są w centrum wszystkiego, co robimy. Chcemy upewnić się, że masz odpowiednie rozwiązanie, aby ustawić sukces na każdym etapie Twojej firmy. A dla wielu klientów Sage 50 rozwiązaniem było migracja do chmury za pomocą Sage InTacct.
W tym artykule opisamy pięć najlepszych powodów, dla których klienci tacy jak ty postanowili migrować do Sage InTacct oraz korzyści, które widzieli od czasu przeprowadzki.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Sage