Skip to content Skip to footer

Wyzwanie czy okazja? Spójrz na Pay

Opublikowany przez: ADP

Ostatnio sprostałeś wielkim wyzwaniom. Ogromne zmiany legislacyjne plus techniczne kwestie związane z zdalnie zarządzać płacą podczas blokowania, często korzystając z systemów i procesów, które nie zmieniły się od lat wielu firm, pomimo ogromnych zmian wokół ciebie.
Sposób, w jaki pracujemy, zmienia się, na przykład 44% pracodawców ma teraz oficjalne elastyczne polityki robocze, w porównaniu z 24% przed uchwytem-119. To bezpośrednio wpływa na twój świat. Lista płac musi dostosować się do tej nowej normalnej i znaleźć prostsze, bardziej nowoczesne sposoby pracy, które są bardziej sprawiedliwe w zespołach płac.
Przeczytaj teraz, aby odblokować moc w płace.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ADP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ADP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z ADP