Skip to content Skip to footer

Postępować w centrum uwagi - firmy znajdują się na pierwszych stronach gazet ze wszystkich niewłaściwych powodów

Opublikowany przez: Behavox

Każdego dnia widzimy globalne firmy w nagłówkach wiadomości, ponieważ bardzo publicznie zmagają się z niewłaściwym postępowaniem i przepisami. Są trafione znaczącymi grzywnami i doświadczają nieobliczalnych szkód marki. Kwestie te skandale wywołują wpływ i kaskadę w zespołach zgodności, prawnych, HR i wykonawczych.
Niestety zbyt często firmy są gotowe zamiatać go pod dywan. W wielu z tych przypadków sprawcy i inni nieuczciwi pracownicy nie zostali zidentyfikowani, dopóki nie było za późno. W większości przypadków, o której mowa firma, mogłaby wcześniej zidentyfikować toksyczne zachowanie, gdyby wykorzystali najnowsze technologie do agregowania, analizy i działania na podstawie danych komunikacyjnych.
Pobierz, aby odkryć:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Behavox kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Behavox strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Behavox