Skip to content Skip to footer

9 rosnących bólów firm fintechowych i sposobu ich przezwyciężenia

Opublikowany przez: NetSuite

Startupy Fintech w ostatnich latach poprowadziły falę innowacji w sektorze finansowym. Nowe firmy, oparte na nowoczesnych technologiach, szybko uchwyciły udział w rynku od starszych, bardziej ugruntowanych firm.
W miarę wzrostu inwestycji w start -upy Fintech, konkurencja rośnie również, gdy firmy rozszerzają się na rosnącą liczbę obszarów produktów, poszerzają bazę klientów i ukierunkowane na rozwój międzynarodowy. W tym wyścigu do rozwoju i skalowania finechs stoją przed wyzwaniami na wielu frontach, w tym poprawy rentowności produktu, rekrutacji i zatrzymywania talentów, zarządzania ryzykiem oraz przestrzegania przepisów.
W tym przewodniku znajdziesz przegląd najnowszych trendów w sektorze Fintech wokół inwestycji, technologii, produktów i rynków klientów. Następnie zajmujemy się 9 kluczowymi bólem dla start -upów fintechowych i patrzymy na to, jak mogą się z nimi poradzić, aby upewnić się, że są przygotowani do szybkiego przyciągnięcia inwestycji i skalowania.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się NetSuite kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. NetSuite strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z NetSuite