Skip to content Skip to footer

Parivartana - rola danych i analizy w transformacji społecznej

Opublikowany przez: Tata Consultancy Services

Od spersonalizowanej opieki zdrowotnej po rolnictwo cyfrowe oraz od zarządzania energią po cyfrowe rozwiązania zarządzania, technologie Business 4.0 przekształciły życie na całym świecie, tworząc niestandardowe rozwiązania w celu rozwiązania problemów społecznych. A organizacje, które wywarły głęboki i zrównoważony wpływ na społeczności, to te, które wykorzystały siłę dużych zbiorów danych.
Tata Consultancy Services (TCS) uważa, że ​​połączenie danych i sztucznej inteligencji przyspieszy transformację społeczną. Ta cyfrowa publikacja „Parivartana” bada wszystkie sposoby, w jakie ta zmiana będzie odtwarzana na terenie, podkreślając rolę danych i analizy w zakresie transformacji społecznej.
Ta książka, opublikowana przez jednostkę Analytics and Insights (AANDI) w TCS, zawiera kompilację artykułów i wywiadów z różnorodnym zestawem ekspertów technologicznych, liderami branży, CXO, ekonomistów, naukowców, badaczy, przedsiębiorców społecznych i filantropów, którzy wszyscy dokonali Zrównoważony wpływ na społeczeństwo. Współpracownicy nie tylko podzielili się swoimi sukcesami, ale także wyznaczyli wizję swoich organizacji, aby uczynić świat lepszym miejscem dla przyszłych pokoleń.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Tata Consultancy Services kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Tata Consultancy Services strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 120 stron

Więcej zasobów z Tata Consultancy Services