Skip to content Skip to footer

2021 Profesjonalne usługi dojrzałości

Opublikowany przez: UNIT4

Service Performance Insight (SPI), LLC to globalna organizacja badań, konsultacji i szkoleń zajmującej się pomaganiem profesjonalnymi organizacjami usługowymi (PSO) w dokonywaniu kwantowej poprawy wydajności i zysku. W 2007 r. SPI opracował model dojrzałości PS jako ramy planowania strategicznego i zarządzania. Obecnie jest to wiodące w branży narzędzie do poprawy wydajności używane przez ponad 35 000 organizacji serwisowych i zorientowanych na projekty, aby wytyczyć swój kurs w celu obsługi doskonałości.
Podstawową zasadą modelu dojrzałości PS jest to, że PSO osiągają sukces poprzez optymalizację pięciu filarów wydajności serwisowej:
Service Performance Insight zapewnia świadomą i możliwą do działania perspektywę stron trzecich dla klientów i odbiorców branżowych. Nasze badania rynku i raportowanie tworzą kontekst, w którym zarówno kupujący, jak i sprzedawcy rozwiązań opartych na technologii informatycznych maksymalizują skuteczność rozwoju, wyboru, wdrażania i wykorzystania rozwiązań.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się UNIT4 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. UNIT4 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 196 stron

Więcej zasobów z UNIT4