Skip to content Skip to footer

Nowa przyszłość profesjonalnych usług

Opublikowany przez: UNIT4

Co mogą teraz zrobić organizacje profesjonalne, aby zbudować most do nowej przyszłości po Covid-19? Niniejszy raport szczegółowo bada pytanie, badając, w jaki sposób profesjonalne firmy mogą ewoluować, aby stać się szczuplejsze, zdrowsze i bardziej innowacyjne, aby być gotowym do rozwoju w 2021 r. I później.
Raport analizuje kluczowe tematy transformacyjne dla branży usług profesjonalnych, od zarządzania technologią i talentami po budżetowanie i ważne nowe modele biznesowe, przedstawia trendy wzrostu i sugeruje strategie kwitnienia w gospodarce postpandemicznej.
Przeczytaj teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się UNIT4 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. UNIT4 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z UNIT4