Skip to content Skip to footer

Ebook operacji w chmurze

Opublikowany przez: Amazon Web Services: AWS

Bez względu na to, gdzie jesteś w podróży w chmurze, operacje w chmurze AWS mogą pomóc w przyspieszeniu innowacji, zapewniając wyniki operacyjne w środowiskach chmurowych, hybrydowych, lokalnych i krawędziowych. I nie będziesz musiał wymieniać zarządzania, bezpieczeństwa i zgodności z prędkością, automatyzacją i innowacjami. AWS umożliwia zarówno nasze narzędzia do zarządzania i zarządzania- fundament operacji w chmurze AWS- są oparte w skali w chmurze od samego początku- nie dostosowane do ręcznych, starszych narzędzi.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Amazon Web Services: AWS kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Amazon Web Services: AWS strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Amazon Web Services: AWS