Skip to content Skip to footer

Ewoluująca rola CDO w organizacjach finansowych

Opublikowany przez: MarkLogic

W ciągu ostatnich kilku lat rola dyrektora danych (CDO) ewoluowała od bezpieczeństwa i zgodności zorientowanej na strategiczne i innowacyjne. Główni dyrektorzy danych wszystkich pasków przyjmuje bardziej progresywną rolę w kluczowych decyzjach biznesowych, ale sama pozycja staje się istotnym elementem przyszłościowych organizacji, szczególnie w organizacjach usług finansowych.
Idąc dalej, dyrektorzy danych muszą skoncentrować się nie tylko na zabezpieczeniu danych i zapewnieniu, że ich organizacje spełnia rygorystyczne przepisy danych, ale także na nowych strategiach wykorzystania dużych zbiorów danych i własnych danych ich organizacji w celu wygenerowania wartości biznesowej.
Ten raport zawiera informacje o tym, jak CDO radzą sobie w szybko zmieniającym się krajobrazie regulacyjnym. Będzie także zbadał opinie CDO i innych specjalistów danych na temat umożliwienia obraźliwego podejścia do zarządzania danymi i ich najlepszych praktyk.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się MarkLogic kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. MarkLogic strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 22 strony

Więcej zasobów z MarkLogic