Skip to content Skip to footer

Raport o zachowaniu i ryzyka behawioralnym

Opublikowany przez: Behavox

Raport o zachowaniu i ryzyku Beavours Enterprise, w którym przeprowadzono ankietę 3000 profesjonalistów korporacyjnych i 600 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, analizuje rozpowszechnienie niewłaściwego postępowania w miejscu pracy w warunkach pracy z domu oraz mieszana reakcja HR na zarządzanie nim.
Raport odkrywa surową zgodność i problemy z HR, które przedsiębiorstwa muszą się rozwiązać-które zostały dodatkowo zaostrzone podczas okresu pandemicznego i pracy z domu-w tym naruszeń bezpieczeństwa cybernetycznego, szpiegostwa korporacyjnego, kradzieży IP, tendencji samobójczych, rasizmu i molestowania seksualnego.
Pobierz, aby odkryć:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Behavox kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Behavox strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 28 stron

Więcej zasobów z Behavox