Skip to content Skip to footer

Cyfrowa transformacja projektowania produktu

Opublikowany przez: Oracle

Niedawne badanie inżynierii.com w zakresie projektowania produktów pokazuje, że chociaż trwa transformacja cyfrowa, wciąż jest na początku. Mniej niż jedna trzecia respondentów może łatwo uzyskać dostęp do swoich danych, częściowo dlatego, że 73% opiera się na systemach bez integracji. W większości zespołów programistycznych nie ma odpowiednich narzędzi do śledzenia danych pozyskiwanych w ramach procesu rozwoju. I tylko 34% może sprawdzić swoją wydajność w stosunku do kluczowych wskaźników wydajności (KPI) w czasie rzeczywistym.
Pomimo obecnych zmagań, a może z tego powodu uczestnicy ankiet są pozytywni na przyszłość zintegrowanego zarządzania cyklem życia produktu (PLM) w chmurze. W rzeczywistości 10 na 11 uważa, że ​​PLM oparty na chmurze będzie miało umiarkowany do rewolucyjny wpływ na rozwój produktu.
Ten raport został napisany, aby pomóc kierownictwu, którzy nadzorują projektowanie projektowania produktu i projektowania produktów. Wykorzystaj wyniki, aby porównać własny proces projektowania produktu i zidentyfikować możliwości lepszego wykorzystania danych w celu poprawy wyników biznesowych.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 20 stron

Więcej zasobów z Oracle