Skip to content Skip to footer

Cyfrowe drzwi wejściowe: wniesienie doświadczenia konsumentów w pełnym cyklu do opieki zdrowotnej

Opublikowany przez: Amazon Web Services: AWS

Healthcare ma problem z obsługą klienta i wpływa zarówno na jakość opieki, jak i na dolną linię.
Dzięki cyfrowym narzędziom do zaangażowania i silnej infrastrukturze w chmurze, pełnoprawne wrażenia konsumentów dostępne dla częstych lotów lotniczych i kupujących detalicznych Amazon może teraz usunąć tarcie interakcji z systemem opieki zdrowotnej. Zapewnia narzędzia dla organizacji opieki zdrowotnej, zarówno dostawców, jak i płatników, do edukacji, angażowania i ostatecznie umożliwiają swoje społeczności do przejęcia własności własnego zdrowia.
Zarówno doświadczenie opieki zdrowotnej, jak i wyniki pacjentów zobaczą znaczące zmiany, gdy dostawcy i płatnicy wykorzystują tę technologię, aby rozpoznać pacjentów, gdy wchodzą do cyfrowych drzwi frontowych i poprowadzić ich podczas podróży opieki.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Amazon Web Services: AWS kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Amazon Web Services: AWS strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Amazon Web Services: AWS