Skip to content Skip to footer

Od starszej infrastruktury po chmurę: podróż migracyjna w 5 krokach

Opublikowany przez: Box

Uprości przejście swojego banku do chmury
Według TechTarget zajmuje 8 godzin, aby odtworzyć utracony plik. To nie musi być tak trudne.
Tak więc Twoja starsza infrastruktura powstrzymuje Twój bank, chmura wygląda dość atrakcyjnie, ale po prostu nie jesteś pewien, jak się tam dostać.
Jeśli migracja do chmury brzmi zniechęcająco, Zapewniaj. Wszystko, czego potrzebujesz, to plan. Bliskie partnerstwo z zainteresowanymi stronami - wraz z zasobami technicznymi i solidnym szkoleniem - zapewni klientom wydajność operacyjną i doświadczenia cyfrowe.
Wiele tradycyjnych banków odłożyło ten krytyczny krok od lat, pomimo oczywistych ograniczeń starych systemów i wejścia destrukcyjnych konkurentów. Ale korzyści płynące z migracji z akcji sieciowych, serwerów lokalnych i systemów zarządzania treścią przedsiębiorstw znacznie przewyższają twoje wysiłki, aby się tam dostać.
W naszym nowym ebookie, od starszej infrastruktury po chmurę: podróż migracyjna w 5 krokach, zrozumiesz, jak rozpocząć przeprowadzkę do chmury.
Pobierz teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z Box