Skip to content Skip to footer

Pudełko do bankowości

Opublikowany przez: Box

Uprości bankowość dla swoich klientów w chmurze
„Wszedłem do bankowości, aby wypchnąć papier i wypełnić formularze”. Twoja codzienna praca nie musi być taka trudna.
Wiemy, że masz do czynienia z rosnącymi oczekiwaniami klientów, zmieniającymi się polityką zarządzania i zgodności oraz rosnącą konkurencją. Współpraca stała się szeroko rozpowszechniona, dzięki czemu udostępnianie i zabezpieczanie poufnych plików wśród klientów, stron trzecich, urządzeń i aplikacji są tym bardziej krytyczne.
Uprości, jak pracujesz z zarządzaniem treścią w chmurze. Kiedy to zrobisz, eliminujesz silosy treści, zabezpieczyć dane w całym banku i budujesz trwałe relacje z najważniejszym zasobem ze wszystkich: Twoimi klientami.
Dowiedz się, jak lepiej zarządzać treściami, które napędzają Twój bank, sprawdzając pudełko dla bankowości.
Pobierz teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Box