Skip to content Skip to footer

Wielki punkt obrotu w globalnym e -commerce

Opublikowany przez: PayPal

W ubiegłym roku pandemia zatrzymała świat, powodując masową niepewność w prawie każdym aspekcie operacji biznesowych. W miarę trwania nierównomiernego odzyskiwania pandemicznego, jasne jest, że zachowania zakupowe zmieniły się na dobre, z szerokim wpływem na świat e-commerce.
Gdy globalne silniki gospodarcze zaczynają się znów zwracać, perspektywy wzrostu sprzedaży transgranicznej są silne. Na ankietowanych rynkach 85% kupujących internetowych stwierdziło, że ich wydatki pozostaną takie same lub wzrosną.
Niniejszy raport przechwytuje i podkreśla obecne i nadchodzące globalne zmiany, które będą kształtować przyszłość handlu Crossborder. Pomoże ci to zidentyfikować potencjalne obszary wzrostu dla Twojej firmy, jednocześnie szczegółowo badając 13 kluczowych rynków. Niezależnie od tego, czy Twoja transgraniczna podróż dopiero się zaczyna, czy też rozszerzasz swój globalny zasięg, zrozumienie klientów za granicą jest kluczem do udanego wejścia na rynek.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się PayPal kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. PayPal strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 93 strony

Więcej zasobów z PayPal