Skip to content Skip to footer

Ukryty koszt dostosowywania ERP

Opublikowany przez: Infor

Tempo zmian szybko przyspiesza dla producentów i dystrybutorów. Jeśli prowadzisz starszy system planowania zasobów korporacyjnych (ERP), zbliżające się zmiany firmy i pracowników, które mają wpływ na twoje operacje, oznaczają dalsze dostosowanie oprogramowania do wypełnienia luk między tym, co system może się obecnie obsługiwać, a tym, co potrzebujesz.
Pobierz ten raport z Mint Jutras, aby dowiedzieć się, jakie rzeczy powinieneś teraz wziąć pod uwagę, aby Twoja operacja była konkurencyjna i produktywna w obliczu nadchodzących zmian biznesowych i pracowników.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Infor kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Infor strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Infor