Skip to content Skip to footer

Co to są dane dotyczące użytkowania i w jaki sposób firmy z nich korzystają?

Opublikowany przez: DigitalRoute

Czym dokładnie są dane dotyczące użytkowania? Jak odnosi się do subskrypcji i rozliczeń? Dlaczego przetwarzanie danych użytkowania dla systemów biznesowych jest tak trudne?
Termin „dane dotyczące użytkowania” odnosi się do dowolnych danych na temat wykorzystania produktu lub usługi. W przeszłości termin ten mógł odwoływać się tylko do działań odwiedzających na stronie internetowej lub powiedzieć, ile minut ktoś korzystał z telefonu. Dziś jednak dane dotyczące użytkowania są niezbędne dla różnych usług w różnych branżach, takich jak streaming, SaaS i XAAS.
Pobierz teraz, aby odkryć więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DigitalRoute kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DigitalRoute strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z DigitalRoute