Skip to content Skip to footer

Łączenie kropek podczas podróży, wydatków i wydatków na fakturę

Opublikowany przez: Concur

W jaki sposób Twoja firma zarządza dzisiaj procesami podróży, kosztów i faktury? Czy masz całkowitą widoczność tego wydatków? Poprosiliśmy 500 liderów finansów w Wielkiej Brytanii z firm o wszystkich rozmiarach o ich praktykach zarządzania wydatkami pracowników. Badanie wykazało, że pomimo pewnych ulepszeń procesowych nadal istnieje wiele niepokojących luk.
W tym oficjalnym dokumencie zbadamy wyniki badań zarządzania wydatkami w trakcie podróży, kosztów i procesów faktury. Zaproponujemy również zalecenia dotyczące tego, w jaki sposób Twoja firma może ograniczać ryzyko, wyprzedzić krzywą i ostatecznie zrealizować korzyści płynące z zarządzania wydatkami.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Concur kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Concur strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Concur