Skip to content Skip to footer

Przewodnik dyrektora finansowego po planowaniu, budżetowaniu i prognozowaniu

Opublikowany przez: NetSuite

Planowanie i budżetowanie są niezbędne dla inteligentnego, opartego na faktach podejmowania decyzji biznesowych, ale wiele zespołów finansowych pogrąża się w czasach czasochłonnych, nieefektywnych procesach, wykorzystując podstawowe narzędzia, które zapewniają wątpliwe wyniki.
W przypadku organizacji średniej, które doświadczają lub dążące do wysokiego wzrostu, nieodpowiednie procesy planowania i budżetowania mogą utrudniać wyniki w konkurencyjnym środowisku biznesowym, w którym zmienność jest normą. W końcu prognozy i cele wyznaczają miesiące z góry, nie uwzględniają nowych wyzwań ani nowych możliwości.
W tej białej księdze rozważamy podejście do budżetowania i planowania oparte na najlepszych praktykach i wykorzystaniu chmury. Takie podejście ma na celu zapewnienie zwinności, dając członkom zespołu finansowego informacje i narzędzia, których potrzebują, aby odgrywać aktywną rolę w kierowaniu firmy poprzez wzloty i upadki, które przynosi przyspieszenie wzrostu.
Aby dowiedzieć się więcej pobierz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się NetSuite kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. NetSuite strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z NetSuite