Skip to content Skip to footer

Automatyzacja bezpieczeństwa

Opublikowany przez: Brightly

Jako nadmiernie stosowana fraza stwierdza: „Bezpieczeństwo nie jest wypadkiem”. Poświęcenie kulturze pierwszej bezpieczeństwa będzie miało mniej wypadków. Zmniejszenie wypadków jest również przysłowiowym „wierzchołkiem góry lodowej”. Kultura pierwsza bezpieczeństwo nie tylko zmniejsza wypadki, ale ma także wiele innych ważnych korzyści operacyjnych, kulturowych i finansowych. Oprócz cierpienia fizycznego i psychicznego, które wypadek wyrządza zaangażowaną osobę, nic nie może szybciej obniżyć morale zespołu. Wykorzystanie oprogramowania w celu uzupełnienia inicjatyw bezpieczeństwa jest inteligentne i skuteczne, a także przyniesie znaczne korzyści kulturowe i finansowe dla Twojej organizacji dla Twojej organizacji .
Pobierz ten oficjalny dokument, aby zobaczyć kilka przykładów, w jaki sposób jasne zasoby Asset Essentials CMMS pomaga zautomatyzować inicjatywy bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Brightly kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Brightly strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Brightly