Skip to content Skip to footer

Całkowity wpływ ekonomiczny rozwiązań płatności przedsiębiorstwa PayPal

Opublikowany przez: PayPal

PayPal's Enterprise Solutions dostarczają kartę kredytową na poziomie przedsiębiorstw i alternatywne usługi przetwarzania płatności szybko i na skalę podczas zwiększania stawek autoryzacji. Kupcy mogą oferować zastrzeżone metody płatności PayPal, a także szereg innych metod płatności, takich jak portfele cyfrowe i inne lokalne metody płatności. PayPal może pomóc w nowej sprzedaży za pośrednictwem kanałów partnerskich dzięki unikalnej technologii orkiestracji, wprowadzając nowych klientów poprzez wykorzystanie rodziny PayPal i oszczędności kosztów związanych z płatnościami.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się PayPal kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. PayPal strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 25 stron

Więcej zasobów z PayPal