Skip to content Skip to footer

10 sposobów na ponowne wyobrażenie sobie obsługi klienta i pomocy w prowadzeniu konwersji online

Opublikowany przez: PayPal

Gdy transformacja cyfrowa przyspiesza na całym świecie, konsumenci gromadzą się w Internecie w poszukiwaniu wszystkiego, od artykułów spożywczych po luksusowy sprzęt do siłowni, z 40%1 zakupami online więcej i w sklepach mniej. Ten znaczący przejście do cyfrowych miało głęboki wpływ na rozwój branży. W Stanach Zjednoczonych 10 lat prognozowanego wzrostu e-commerce miało miejsce w ciągu zaledwie 90 dni na początku pandemii Covid-19
Przeczytaj teraz, aby odkryć, w jaki sposób możesz ponownie wyobrazić sobie obsługę klienta i pomóc w prowadzeniu konwersji online.
1.PYMNTS.com, zlecony przez PayPal. Bada dane z ankiety zebrane od 2163 konsumentów w USA w dniach 22 czerwca do 24 czerwca 2020 r.
2. McKinsey Quarterly: Five Fifty, Q2 2020: Przyspieszanie, dane dostarczone przez Bank of America, Forrester Analytics, Shawspring Research, Department of Commerce, Analiza McKinsey.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się PayPal kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. PayPal strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z PayPal