Skip to content Skip to footer

Feelsed i Going Rogue: Jak powstrzymać podróż do wykolejących podróżników biznesowych

Opublikowany przez: TripActions

Według ostatniego badania Tripactions 90% osób podróżujących w interesach stwierdziło, że widzi podróż do pracy jako profit - jest to szansa na nowe miejsca, zdobycie punktów lojalnościowych, odkrycie nowej sceny barowej lub restauracji, a co najważniejsze, rozwinąć swoją firmy i kariery.
Ale niestety dla wielu istnieją dwie strony monety, jeśli chodzi o podróże służbowe. Chociaż istnieje wiele zalet, istnieje również potencjalne czkawki, które mogą zmienić każdą podróż do wielkiego bólu. Te niedogodności mogą negatywnie wpłynąć na firmę na wiele sposobów, niż możesz sobie wyobrazić, ponieważ frustracja i stres wywołany podróżą mogą zamienić utraconą wydajność, zmniejszoną morale, a nawet ścieranie pracowników.
Aby pomóc Ci lepiej zrozumieć i zająć się najbardziej problematycznymi blokadami dróg, ten ebook analizuje wspólne czynniki, które mogą wykoleić wrażenia z podróży służbowej i spowodować rezerwację pracowników poza zatwierdzonym programem podróży.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się TripActions kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. TripActions strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z TripActions