Skip to content Skip to footer

Zasłanianie ludzi: wprowadzanie innowacji w zapleczu jako silnika rozwoju biznesu

Opublikowany przez: Oracle

Blue Shield - która obecnie obsługuje prawie 4,4 miliona członków i prawie 65 000 lekarzy - integruje planowanie biznesowe z zarządzaniem kapitałem ludzkim (HCM), a także ze strategią finansową. Wdrażając zunifikowane rozwiązanie w chmurze od jednego dostawcy zarówno dla planowania zasobów korporacyjnych (ERP), jak i oprogramowania HCM, Blue Shield osiągnęła całkowitą widoczność danych ze strony kapitału ludzkiego i strony finansowej, unikając silosów, a także wszelkiej potrzeby zintegrowania danych z danych z danych różne źródła.
W tym raporcie firma dzieli cztery filary, które wspierają strategię ich ludzi:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Oracle