Skip to content Skip to footer

Poza szumem: jak uzyskać prawdziwą wartość od sztucznej inteligencji w analizie

Opublikowany przez: aaftaab.moosa

Coraz częściej sztuczna inteligencja pojawia się w używanych produktach i działaniach, które angażujemy, od naszych aplikacji w miejscu pracy po nasze doświadczenia klientów. Nadzieje są wysokie. Obietnice są ekstrawaganckie. A potencjał jest ogromny. Ale dzisiejsza rzeczywistość jest znacznie mniej wielka. Przy typowych podejściach „czarnej skrzynce” rozczarowanie jest powszechne.
To nie musi być - przynajmniej nie w dziedzinie analizy danych.
Jaki jest klucz do udanej sztucznej inteligencji w analizie? Rozszerzona inteligencja-podejście, które łączy najlepszą inteligencję maszynową i intuicję człowieka w celu przyspieszenia czasu-insight, powierzchni nowych i nieoczekiwanych odkryć oraz zwiększania umiejętności danych dla użytkowników w dowolnej roli i na poziomie umiejętności.
Pobierz Beyond the Hype: Jak uzyskać prawdziwą wartość od sztucznej inteligencji w analizie, aby nauczyć się:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się aaftaab.moosa kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. aaftaab.moosa strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 20 stron

Więcej zasobów z aaftaab.moosa