Skip to content Skip to footer

2021 Stan Phish

Opublikowany przez: Proofpoint

Nie ma wątpliwości, że organizacje (i osoby) stanęły przed wieloma wyzwaniami w 2020 r., Zarówno nowe, jak i znajome. Zespoły bezpieczeństwa informacji również odczuwały obciążenie.
Oprócz „zwykłych” problemów z cyberbezpieczeństwem, specjaliści w tych rolach zajmowali się eksplozją oszustw phishingowych o tematyce pandemicznej i ciągłym wzrostem ataków ransomware-a jednocześnie próbując przejść wielu użytkowników do środowisk pracy ze środowiska, skutecznie z dnia na dzień.
Nasz siódmy roczny raport o stanie Phish bada te tematy i więcej. Analizujemy dane z ankiety, symulowane ćwiczenia phishingowe i rzeczywiste ataki, aby zapewnić wgląd w phishing i inne zagrożenia cybernetyczne-i to, co możesz z nimi zrobić.
Pobierz teraz, aby dogłębnie spojrzeć na świadomość użytkowników, podatność i odporność.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 43 strony

Więcej zasobów z Proofpoint