Skip to content Skip to footer

Rozszerzanie granic Twojej firmy

Opublikowany przez: Sage

Na Twój biznes czeka zupełnie nowy świat.
Dzięki natychmiastowym kanałom komunikacji łatwo dostępne na całym świecie, wydarzenia z jednej strony mogą od razu mieć istotny wpływ na drugą. Międzynarodowe bariery są teraz rzadziej postrzegane jako te - bariery dla biznesu - i więcej bram do nowych rynków.
W pewnym momencie podróży biznesowej możesz poczuć, że nadszedł czas, aby zacząć rozwijać swój biznes na arenie międzynarodowej. Może to nawet rozwinąć się w ustanowienie obecności Twojej firmy za granicą, zatrudniając ludzi w innych krajach i otwierając nowe sklepy.
Sage to międzynarodowy biznes z milionami małych i średnich firm jako klientów na całym świecie. Wiemy, że eksportowanie stało się istotnym narzędziem dla wielu z nich.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Sage