Skip to content Skip to footer

Jak wybrać rozwiązanie-znak elektroniczny

Opublikowany przez: DocuSign

Korzyści płynące z technologii sygnatury elektronicznej są dalekie. Obecnie technologia e-podpisań jest stosowana na całym świecie w prawie każdej branży i działu. Ale nie wszyscy dostawcy podpisu elektronicznego są równi-i nie wszystkie organizacje mają takie same potrzeby. Przed wybraniem rozwiązania do podpisu elektronicznego, które jest odpowiednie dla Twojej organizacji, rozważ niektóre z kluczowych funkcji i korzyści, które najlepsi dostawcy e-sygnatury oferują swoim klientom.

W tym przewodniku przedstawia pięć rozważań, których każdy potencjalny użytkownik e-podpisku powinien szukać podczas oceny potencjalnego dostawcy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z DocuSign