Skip to content Skip to footer

Osiągnięcie doskonałości danych w zarządzaniu informacjami finansowymi

Opublikowany przez: MarkLogic

Instytucje finansowe zgromadziły duże ilości cennych danych i metadanych, ale poziomy dojrzałości pod względem tego, jak wykorzystują te dane, różnią się od jednej organizacji. W przypadku wielu organizacji dane nadal znajdują się w różnych sklepach danych w przedsiębiorstwie.
Niniejszy raport bada najnowsze trendy i zwycięskie strategie, które pokazują, w jaki sposób instytucje finansowe mogą uzyskać największą wartość ze swoich danych przedsiębiorstwa. Koncentrując się na łączeniu danych i metadanych w całym przedsiębiorstwie, raport pokazuje, w jaki sposób instytucje finansowe mogą zbudować tę podstawę.
Pobierz teraz, aby uzyskać przewodnik po prowadzeniu prawdziwej wartości firmy i wartości dla liderów danych finansowych!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się MarkLogic kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. MarkLogic strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z MarkLogic